Про нас

На ринку  транспортних послуг компанія працює починаючи 1998 року. Основним напрямком роботи компанії є надання якісних транспортних послуг, пасажирські перевезення комфортабельними автобусами, туризм по визначних місцях та архітектурних пам”ятках України, екскурсійне обслуговування туристичних груп, допомога в організації  подорожувань .

Транспортно-екскурсійне агентство “Бабак” організовує відпочинок та екскурсії  за запропонованими маршрутами та розробляє тури на замовлення клієнтів. Родзинками турфірми “Бабак”  є оздоровлення на літніх  курортах Україні (на Чорному та Азовському морі), а також цікаві екскурсійні програми в мальовничі місця України. Зокрема у Львів, Кам’янець-Подільський, Умань, Вінницю, Чигирин, Чернігів, Полтаву, Закарпаття, Прикарпаття, Чернівці ,Волинь та інші.

Команда турфірми складається з кваліфікованих менеджерів, які можуть надати професійну консультацію або організувати відпочинок.

Ми надаємо послуги з транспортного обслуговування, як фізичним, так і юридичним особам. Ми маємо  всі необхідні установчі документи  ,ліцензію на перевезення, страховки на автобуси ,місця,пасажирів .Наші клієнти неодноразово відмічали високий рівень роботи агентства та його працівників, а також доброзичливе та уважне ставлення до клієнтів.

Тому звертайтесь до нас – і ви будете задоволені! 

Контактна Інформація

Транспортноекскурсійне агентствоБабак

Наші телефони: 045 75 5-66-01; 098 939 66 07; 066 364 23 90

+38 (050) 334 13 05  –  Валерій Іванович, власник  агентства
+38 (066) 364 23 90  – Наталія  , менеджер по туризму, бухгалтер
Адреса офісувул. Каштанова алея 7 а/с 57

м. Яготин,Київська обл. 07700, Україна,

e-mail: PP_Babak@ukr.net

ліцензія