Свято-Успенська Почаївська лавра

дата на замовлення

Тривалість: 2 дні/1ніч
Транспорт:  комфортабельний автобус

виїзд  .  0 22:00 з м. Яготин
________________________________________

Програма туру:
1. Почаївська Лавра
• Прибуття на територію Почаївської Лаври. Екскурсія почнеться з відвідування Свято-Успенській Почаївській Лаври – один з найбільших монастирів православного світу. За легендою Лавра була заснована в 1527 р. Тут ви зможете доторкнутися, до чудотворної ікони Почаївської Божої Матері. До каменя зі слідом правої Стопи Божої Матері. Набрати з джерела святу воду. А також відвідати печери, де зберігаються мощі преподобного Іова і преподобного Амфілохія. Ранкова служба. Вільний час.
2. Почаївський Свято-Духівський монастир-скит
• Далі вирушаємо в Почаївський Свято-Духівський монастир-скит, розташований на одній з Почаївських гір, поблизу Лаври. Тут знаходяться Чудотворні ікони: Божої Матері Казанська, Іверська, Федоровський і Споручниця грішних, мощі Преподобного Мефодія, хрест Микити Стовпника і колодязь, з якого можна набрати святу воду. Свято-Духівський монастир-скит відвідують безліч паломників з різних куточків нашої землі і хочуть знайти тут зцілення
3. Чернече кладовище
• Переїзд до Чернецькому кладовища. На Чернечому цвинтарі виникає відчуття, що час зупинився. Тут збереглася могила Святого Амфілохія і розп’яття, якщо прикласти до розп’яття руку, ви зможете відчути випромінюване тепло, помолитись і попросити преподобного Амфілохія про допомогу. На могилі також освячують пісок, який беруть у спеціально підготовлені мішечки і при необхідності прикладають до хворих місць з молитвою про зцілення.
4. Кременецький жіночий монастир
• Оглядово-автобусна екскурсія по м. Кременець. Тут розташований Кременецький жіночий монастир. У монастирі знаходиться Чудотворна Ікона Матері Божої «Скорботна». Біля ікони просять позбавлення від скорботи і печалі.
5. Джерело Святої Анни
• Переїзд до джерела святої Анни, де так само знаходиться чудотворна Ікона св. Анни. Температура в джерелі завжди тримається -6 градусів. В будь-яку погоду віруючі занурюються в джерело Св. Анни з надією знайти здоров’я. А особливо джерело Св. Анни допомагає тим, хто молиться про народження дитини.

Вартість 1100,00 грн для групи від 35 осіб 1300,00 грн для групи до 20   осіб

У вартість входить:
• Проїзд комфортабельним автобусом
(CD / DVD, мікрофон; кондиціонер, м’які сидіння)
• Послуги гіда-екскурсовода
• Послуги супроводжуючого від фірми
• Страховка

Додатково оплачується : проживання в готелі ,  харчування.

Компанія залишає за собою право змінювати порядок перегляду екскурсійних об’єктів або замінювати їх на рівноцінні.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *