Дрогобич- Самбір- Тустань-Сколівські бескиди

дата на замовлення

Тур на 2 дні/1ніч , Транспорт : комфортабельний автобус

 Виїзд з м. Яготин о 22:00 

Програма туру:

 День 1 .  

8:00 Приїзд до міста Дрогобич. Зустріч з екскурсоводом.Оглядова екскурсія по місту Дрогобич-одному з найдревніших та найгарніших містечок Львівщини,яке відоме і нині діючим найстарішим солеварним заводом (теж екскурсія).Сіль вважають символом міста:завдяки цьому промислу Дрогобич здавна вважався найбагатшим містом Прикарпаття.Дрогобич не менш колоритний ніж Львів за своєю площею Ринок з Ратушею,церквою святого Юра,занесеною до спадщини ЮНЕСКО,вузенькими брукованими вуличками,дерев»яними  храмами 15-16 ст.з унікальними настінними розписами. Далі в програмі Нагуєвичі- батьківщина і. Франка ,та знаменитий курорт Трускавець з цілющою водою «Нафтуся».

Обід під час екскурсії. Поселення в готель. Вільний час.

День 2 . 

8:30 Сніданок. Виселення з готелю.

В програмі : Сколівські Бескиди – це заповідна територія, яка розташована в Карпатських горах в Львівській області. Карпатський масив «Сколівські Бескиди» здивують вас древнім печерним монастирем, гірськими річками, водоспадом Кам»янка, мінеральними і джерельними водами та комплексом скель, де у 9-13 ст була могутня фортеця ТуСтань .Далі нас чекає катання на найдовшій канатній дорозі з підйомом на гору Високий верх

Вартість  2650 грн. при групі 18 осіб з м. Яготин

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом,проживання в готелі,екскурсійне обслуговування,вхідні квитки,сніданок,2обіди,страховка.

У вартість не входять: підйомник,заходи не передбачені програмою.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *